Дитячі розвиваючі книги від 2 років

Slider 1

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 2

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 3

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 4

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА


Всебічний розвиток дитини з малих років важлива частина становлення особистості. У сучасному світі вічних дедлайнів і поспіху не завжди виходить всюди встигнути з малюком. Що ж робити, як познайомити з оточуючими і показати весь світ майбутньому дорослому?
У цьому питанні універсальна відповідь – книга. Адже все нове – це добре забуте старе. Хоч книги все ще пам’ятають, а літературу цінують, все ж у нинішнього покоління читання відійшло на другий план. Сучасні гаджети: комп’ютери, телефони, планшети і звичайно телевізори – все це не зможе замінити живого спілкування з батьками під час спільних справ.
Кожен новий день для малюка – це нескінченний потік інформації, яку він вбирає, як губка. Це тільки здається ніби дитина в ранньому віці нічого не запам’ятовує. Це не правда, всі спогади залишаються в пам’яті і в подальшому впливають на його розвиток.
У програмі занять з двох річною дитиною можна винести такі основні завдання:
• розвиток дрібної і великої моторики;
• ознайомити з основними предметами навколишнього світу, їх назви і вид;
• вивчити базові кольори: їх назва, де зустрічаються в природі;
• звичайно ж вчити дитину розмовляти.
Продовжувати цей список можна нескінченно. Але зупинимося на парі пунктів і розглянемо їх трохи краще.
Рідний голос мами і веселе проведення часу можна поєднати за читанням розвиваючих книг для дітей 2 років. Малюки чутливі до змін настрою і міміки оточуючих, тому важливо закріплювати у дитини правильні асоціації з раннього дитинства.
Розвиваючі книги для дітей від 2 років роблять в форматі говоримо і показуємо. Щоб дитина краще сприймала інформацію і не перевантажувалася, зазвичай на одній сторінці невеликого розміру поміщають картинку і назву об’єкту. Так дитина може наочно знайомитися з предметами і їх позначеннями.
Завдяки супер-потужному комп’ютеру – нашому мозку, ми можемо розрізняти кольори. З давніх часів колір був і залишається важливою характеристикою речей. Наприклад: завдяки тому, що ми відрізняємо червоний від зеленого ми можемо судити про стиглість ягоди полуниці, а після – чи приймати її в їжу. Завдяки кольорам наше життя яскравіше, а сприйняття різноманітніше. У розвиваючих книгах для дітей 2 років дитина може вивчити кольори, навчитися їх розрізняти.
Під час читання дитячих розвиваючих книг від 2 років дитина пізнає себе і оточуючий світ через слово. Картинка або малюнок книги – статичний, на відміну від мультиків чи ігор на телефонах. Це дозволяє дитині краще сконцентрувати свою увагу і розглянути всі деталі.
Леся
 03.08.2020

Дуже дякуємо за чудовий подарунок. Донечка в захопленні від книжечки про себе. Окремо дякую за оперативність і комунікабельність!!!
Обов’язково буду рекомендувати ЦеФея знайомим!!!

Наталія
 18.02.2020

Книга дуже сподобалась дитині. Дуже гарний подарунок. Дякую Вам за швидкість написання. Хай Вам щастить =))

Катерина
 13.06.2019

Книжечка про Максимчика СУПЕР! Всім дуже сподобалась, особливо імениннику. Велике дякую людям, які працювали над створенням книги. Ірина – Велика Молодець, врахувала всі наші побажання.:) ДЯКУЮ,

Анна
 31.05.2019

Ми просто в захваті від книги.Динина сказала що кращого подарунка у неї ще не було,хоча іграшок у нас усіляких вистачає.І радується що у неї є своя власна книга та ще про неї.
Дякуємо безмежно вам,за такі творіння за дивовижні пригоди які ви втілюєте в життя

Сніжана
 01.04.2019

Книга просто супер!! немає слів описати враження від неї!!!! іменинник не зрозумів навіть що до чого!!! А мама іменника читаючи першу казку аж розплакалася , розцілувала мене, а гості всі все день народження передивлялися книгу!!! Дякую вам велике за такий подарунок, й що займаєтеся такою справою і даруєте людям і діткам радість і такі щирі посмішки!!!!

Тетяна
 26.03.2019

Забрала книжечку, вона реально класна. Дякую!

Татьяна
 06.03.2019

Эта книга – сплошная магия , пропитанная любовью и творчеством. Заказала ее для Софи , заполнила огромную анкету, но когда получила предварительный макет на почту , я не могла читать , слезы стояли в глазах от переполняемых меня эмоций. Так все трогательно подобрано и учтено, с таким трепетом подобрано каждое слово. Несколько историй , от знакомства Родителей, рождения Софи и ее приключений , увлечений, друзей…. О , это просто сплошной восторг.
Ребята , очень настоятельно рекомендую заказать такую книгу  каждому ребёнку , ведь это потрясающие эмоции, переплетенные в истории, которые останутся на всю жизнь. .
Отдельное спасибо фее Ирине за обратную связь со мной, за то, что успели сделать дополнительную главу и оставить мои пожелания для Софи. Я в восхищении, нет я в диком восторге и настолько тронута вашим подходом!
Не зря вы назвались Цефея, магия + любовь + немного творчества и получаются такие книги!

Екатерина
 06.03.2019

Спасибо! Книжка получилась очень интересная! Рекомендую!

Анастасія
 06.03.2019

Вчора ми її отримали.
Так от син каже, що то його книга. Я читаю звідти казки.
Чудова якість та сервіс. Дівчата хочуть, щоб все було ідеально. Все узгодять, перепитають. Молодці!

Варіант оригінального подарунку для хрещенників та книги собі на згадку в домашню скарбничку.
Дякую, як підросте меньший звернемося ще!

Катерина
 25.02.2019

Дякуємо за швидкість та якість. Гортаючи таку книгу, розумієш, що це дійсно найкращий подарунок!

Катерина
 22.02.2019

Дякуємо ЦеФея за швідкість, якість та індивідуальний підхід. Дуже зворушливі та повчальні казочки. Сергій, чуючи ім’я рідних та своє постійно перепитував:”Там на справді так написано?!”. Дякуємо!

Ольга
 22.02.2019

Мы вообще сказки читать нелюбим ))), но когда увидели там свои фото, пересматривают по несколько раз с удовольствием! Спасибо огромное за нашу именную книжечку, мне аж самой интересно читать сказки, где мои дети главные герои.

Яна
 20.02.2019

Книга чудова! Сподобалась, і не тільки іменинниці. ДЯКУЮ!

Маша
 30.01.2019

Я незнаю как Вы это делаете…
Волшебство, не иначе!
Я заполнила небольшую анкету, прислала фотки Тараса и всё.
Ребята, там такаааая книга…
Ну вот правда, все истории как будто написаны по фантазиям Тараса, иллюстрации один в один с его любимыми игрушками. Это что-то невероятное! А видели бы Вы глаза Тараса, когда я ему впервые читала сказки О НЁМ, ооо, это ценно! Сейчас-то он, понятно, с деловитым видом “папа, прочти мне сказку про меня и роботов Спасателей””
Когда перерастет свои сказки, спрячу книгу и покажу ему взрослому)))

Марина
 19.01.2019

Книжка классс! Очень заценили все , правда Меланка не сразу поняла что про неё, говорит девочка как я )))

Танюша
 15.01.2019

Это волшебный сборник воспоминаний и сказка в одном флаконе )) Я даже читать не могла )) в глазах слезы – это так трогательно и волшебно. Вы волшебники , спасибо!

Роман
 28.12.2018

Величезне Вам дякую від Ярчика і його батьків, ми просто в захваті. Вам натхнення, успіхів і радості! Вибачте що довго відписували, Ярко заставляв нас по декілька раз все перечитувати

Даша
 25.12.2018

Получила книжку, это красота!!! Спасибо вам огромное) ещё раз напишу, когда подарю

Галина
 23.12.2018

Чудову книжечку отримали. Малий залишився дуже задоволеним, всі 50 сторінок за раз прочитали 🙂 Дуже цікаво

Оксана
 17.11.2018

Дякуємо Цефея за чудову книжечку!!!Донечка дуже довольна і ми теж!!!Вона фантастично цікава!!!Це прекрасна памятка дитині про її дитинство в майбутньому!!!А ще завдяки Цефея ми полюбили казки!!!Дякуємо😘😘

Мар'яна
 30.10.2018

Отримали книжечку, дуже задоволені результатом. Дякуємо за чітко виконані прохання. Якість, ціна та сервіс все дуже добре. Натхненням вам та успіху.

Iрина
 06.10.2018

Хочу подякувати вам за прекрасну книгу!!! Вона просто супер!)))) Артьомка, спочатку не зрозумів, що книга про нього. Але коли побачив своє фото, то був дуже здивованим.))))) Нам всім вона дуже сподобалась. Щиро вам дякую, за подарунок на все життя!!!

Людмила
 01.10.2018

Я в таком восторге!!! Вы настоящие феи! Благодарю Вас!

Марія
 04.09.2018

Книга просто супер! Читала малій на денний сон, то ледь вложила спати, хотіла ще і ще)))

Іванна
 04.09.2018

Уже вкотре перечитали книжечку, і перечитуємо гостям та сусідам))), тому що пишаємся що маємо тепер такий скарб вдома!! Цефея молодці! Натхнення Вам, здоров’я та творіть чудеса Многії Літа!!!😆😎😁

Юлія
 16.08.2018

Дуже дякуємо команді ЦеФея. Вони роблять чудову справу. Дитині дуже сподобалась книжка. Казки і ілюстрації прекрасні. Гарна якість. Дякуємо

Виталина
 02.08.2018

Cегодня утром читали книгу! Такая классная, все в восторге! Спасибо Вам огромное!))) будем Вас рекомендовать друзьям!
Отдельное спасибо за оперативность , приятно, что Вы заботитесь о своих клиентах!

Виталий
 19.07.2018

Качественная работа, заказали для нашего малыша 4 года, книга как с магазина, качество изготовления на высоте, интересно читать о себе, сказки максимально правдоподобно адаптированы, рекомендую!

Ірина
 14.06.2018

Прекрасні персоналізовані книжечки! Дарувала улюбленій племінниці на хрестини, залишились щасливі і приємно вражені всі.
Дякую ЦеФея!