Про нас – статья

Наша команда працює з величезною радістю та турботою, адже лише книги створені з любов’ю, можуть допомогти маленькому власнику відчути себе героєм особливих казок. Думка про те, що читаючи, дітки робитимуть певні висновки, роздивлятимуться ілюстрації та фотографії, надихала нас весь час при створенні книг, та надихає надалі.

Етап формування книг починається з багатьох історій та чіткого підбору тем, після чого автор починає працювати над текстами. Готова казочка передається на перевірку дитячому психологу, опісля його вказівок редагується, щоб той матеріал, який ми хочемо донести до дитини, правильно сприйнявся маленькими читачами. Далі, над готовою казочкою починає творити ілюстратор, створюючи яскраве художне оформлення, та редактор, який складає всі ці пазлики в одне ціле.  Завершальним етапом є друк Вашої особливої книги.

Персоналізована книга буде особливим подарунком для кожної дитини. Адже мати збірку індивідуальних казок, в яких саме ти є головним героєм, де пізнаєш щось нове, долаєш труднощі, пробуєш себе в різних ситуаціях це неймовірно захопливо та радісно. А великою винагородою індивідуальних казочок є те, що вони персоналізовані і є свого роду казкотерапією, завдяки чому діти в легкій та ігровій формі можуть допомогти побороти дитячі труднощі та стати більш впевненими.

Дякуємо нашим маленьким щирим клієнтам, що даєте можливість  творити для Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *