Розвиваючі книги для дітей від 1 року

Slider 1

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 2

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 3

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Slider 4

УНIКАЛЬНА ІМЕННА КНИГА, ТВЕРДА ОБКЛАДИНКА,
10 - 15 ФОТО ДИТИНИ, ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА


Знання – це фундамент, який закладається в дитини і в подальшому впливає на все життя людини. З самого дитинства необхідно прищеплювати дитині любов до навчання, що дозволить уникнути труднощів, як в школі, так і на роботі. Працьовитість і посидючість – важливі якості, які допоможуть освоїтися в дорослому світі вашому чаду.
З давніх-давен головним інструментом знань залишається книга. Але що робити, якщо малюкові всього рік і він ще не вміє читати? Чи є сенс знайомити дитину з буквами, якщо він не навчиться читати найближчі роки 4? Так, педагоги і дитячі психологи твердо впевнені, що знайомство з розвиваючими книгами для дітей починаючи від року сприяють всебічному розвитку малюка і допомагають вивчати навколишній світ в форматі гри.
При згадці слова книга часто в голову приходять образи чотириста сторінкових томів Толстого чи Гоголя. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і сьогодні книжкові видавництва можуть запропонувати великий вибір розвиваючих книг для дітей від 1 року.
Завдяки сучасним технологіям з’явилася можливість друку книжок різних форматів, повністю кольорових і з об’ємними вставками. Це безсумнівно допомагає захопити увагу малюка і виховати любов до книг.
З однорічним малюком знайомство з книгою можна починати з розглядання картинок або яскравих малюнків, предметів і об’єктів, які можна зустріти в реальному світі. Варто уникати демонстрації нереальних сценаріїв, наприклад тварини в одязі, так як це може ввести дитину в оману і викликати труднощі в сприйнятті світу.
При виборі навчальних підручників важливо звертати увагу, на яку вікову категорію призначений посібник. При виборі занадто простого курсу вам буде складніше привернути увагу дитини, так як у нього може зникнути інтерес. Сильно старатися теж не варто. Якщо виберете занадто складний рівень малюк може дуже втомлюватися, і у нього може пропасти бажання займатися знову.
Головне пам’ятайте, що найголовніше це увага і любов до дитини. Спочатку може бути складно, малюк буде вередувати або відмовлятися займатися. Знадобиться докласти зусиль і набратися терпіння, адже це обов’язково окупиться в майбутньому.

Леся
 03.08.2020

Дуже дякуємо за чудовий подарунок. Донечка в захопленні від книжечки про себе. Окремо дякую за оперативність і комунікабельність!!!
Обов’язково буду рекомендувати ЦеФея знайомим!!!

Наталія
 18.02.2020

Книга дуже сподобалась дитині. Дуже гарний подарунок. Дякую Вам за швидкість написання. Хай Вам щастить =))

Катерина
 13.06.2019

Книжечка про Максимчика СУПЕР! Всім дуже сподобалась, особливо імениннику. Велике дякую людям, які працювали над створенням книги. Ірина – Велика Молодець, врахувала всі наші побажання.:) ДЯКУЮ,

Анна
 31.05.2019

Ми просто в захваті від книги.Динина сказала що кращого подарунка у неї ще не було,хоча іграшок у нас усіляких вистачає.І радується що у неї є своя власна книга та ще про неї.
Дякуємо безмежно вам,за такі творіння за дивовижні пригоди які ви втілюєте в життя

Сніжана
 01.04.2019

Книга просто супер!! немає слів описати враження від неї!!!! іменинник не зрозумів навіть що до чого!!! А мама іменника читаючи першу казку аж розплакалася , розцілувала мене, а гості всі все день народження передивлялися книгу!!! Дякую вам велике за такий подарунок, й що займаєтеся такою справою і даруєте людям і діткам радість і такі щирі посмішки!!!!

Тетяна
 26.03.2019

Забрала книжечку, вона реально класна. Дякую!

Татьяна
 06.03.2019

Эта книга – сплошная магия , пропитанная любовью и творчеством. Заказала ее для Софи , заполнила огромную анкету, но когда получила предварительный макет на почту , я не могла читать , слезы стояли в глазах от переполняемых меня эмоций. Так все трогательно подобрано и учтено, с таким трепетом подобрано каждое слово. Несколько историй , от знакомства Родителей, рождения Софи и ее приключений , увлечений, друзей…. О , это просто сплошной восторг.
Ребята , очень настоятельно рекомендую заказать такую книгу  каждому ребёнку , ведь это потрясающие эмоции, переплетенные в истории, которые останутся на всю жизнь. .
Отдельное спасибо фее Ирине за обратную связь со мной, за то, что успели сделать дополнительную главу и оставить мои пожелания для Софи. Я в восхищении, нет я в диком восторге и настолько тронута вашим подходом!
Не зря вы назвались Цефея, магия + любовь + немного творчества и получаются такие книги!

Екатерина
 06.03.2019

Спасибо! Книжка получилась очень интересная! Рекомендую!

Анастасія
 06.03.2019

Вчора ми її отримали.
Так от син каже, що то його книга. Я читаю звідти казки.
Чудова якість та сервіс. Дівчата хочуть, щоб все було ідеально. Все узгодять, перепитають. Молодці!

Варіант оригінального подарунку для хрещенників та книги собі на згадку в домашню скарбничку.
Дякую, як підросте меньший звернемося ще!

Катерина
 25.02.2019

Дякуємо за швидкість та якість. Гортаючи таку книгу, розумієш, що це дійсно найкращий подарунок!

Катерина
 22.02.2019

Дякуємо ЦеФея за швідкість, якість та індивідуальний підхід. Дуже зворушливі та повчальні казочки. Сергій, чуючи ім’я рідних та своє постійно перепитував:”Там на справді так написано?!”. Дякуємо!

Ольга
 22.02.2019

Мы вообще сказки читать нелюбим ))), но когда увидели там свои фото, пересматривают по несколько раз с удовольствием! Спасибо огромное за нашу именную книжечку, мне аж самой интересно читать сказки, где мои дети главные герои.

Яна
 20.02.2019

Книга чудова! Сподобалась, і не тільки іменинниці. ДЯКУЮ!

Маша
 30.01.2019

Я незнаю как Вы это делаете…
Волшебство, не иначе!
Я заполнила небольшую анкету, прислала фотки Тараса и всё.
Ребята, там такаааая книга…
Ну вот правда, все истории как будто написаны по фантазиям Тараса, иллюстрации один в один с его любимыми игрушками. Это что-то невероятное! А видели бы Вы глаза Тараса, когда я ему впервые читала сказки О НЁМ, ооо, это ценно! Сейчас-то он, понятно, с деловитым видом “папа, прочти мне сказку про меня и роботов Спасателей””
Когда перерастет свои сказки, спрячу книгу и покажу ему взрослому)))

Марина
 19.01.2019

Книжка классс! Очень заценили все , правда Меланка не сразу поняла что про неё, говорит девочка как я )))

Танюша
 15.01.2019

Это волшебный сборник воспоминаний и сказка в одном флаконе )) Я даже читать не могла )) в глазах слезы – это так трогательно и волшебно. Вы волшебники , спасибо!

Роман
 28.12.2018

Величезне Вам дякую від Ярчика і його батьків, ми просто в захваті. Вам натхнення, успіхів і радості! Вибачте що довго відписували, Ярко заставляв нас по декілька раз все перечитувати

Даша
 25.12.2018

Получила книжку, это красота!!! Спасибо вам огромное) ещё раз напишу, когда подарю

Галина
 23.12.2018

Чудову книжечку отримали. Малий залишився дуже задоволеним, всі 50 сторінок за раз прочитали 🙂 Дуже цікаво

Оксана
 17.11.2018

Дякуємо Цефея за чудову книжечку!!!Донечка дуже довольна і ми теж!!!Вона фантастично цікава!!!Це прекрасна памятка дитині про її дитинство в майбутньому!!!А ще завдяки Цефея ми полюбили казки!!!Дякуємо😘😘

Мар'яна
 30.10.2018

Отримали книжечку, дуже задоволені результатом. Дякуємо за чітко виконані прохання. Якість, ціна та сервіс все дуже добре. Натхненням вам та успіху.

Iрина
 06.10.2018

Хочу подякувати вам за прекрасну книгу!!! Вона просто супер!)))) Артьомка, спочатку не зрозумів, що книга про нього. Але коли побачив своє фото, то був дуже здивованим.))))) Нам всім вона дуже сподобалась. Щиро вам дякую, за подарунок на все життя!!!

Людмила
 01.10.2018

Я в таком восторге!!! Вы настоящие феи! Благодарю Вас!

Марія
 04.09.2018

Книга просто супер! Читала малій на денний сон, то ледь вложила спати, хотіла ще і ще)))

Іванна
 04.09.2018

Уже вкотре перечитали книжечку, і перечитуємо гостям та сусідам))), тому що пишаємся що маємо тепер такий скарб вдома!! Цефея молодці! Натхнення Вам, здоров’я та творіть чудеса Многії Літа!!!😆😎😁

Юлія
 16.08.2018

Дуже дякуємо команді ЦеФея. Вони роблять чудову справу. Дитині дуже сподобалась книжка. Казки і ілюстрації прекрасні. Гарна якість. Дякуємо

Виталина
 02.08.2018

Cегодня утром читали книгу! Такая классная, все в восторге! Спасибо Вам огромное!))) будем Вас рекомендовать друзьям!
Отдельное спасибо за оперативность , приятно, что Вы заботитесь о своих клиентах!

Виталий
 19.07.2018

Качественная работа, заказали для нашего малыша 4 года, книга как с магазина, качество изготовления на высоте, интересно читать о себе, сказки максимально правдоподобно адаптированы, рекомендую!

Ірина
 14.06.2018

Прекрасні персоналізовані книжечки! Дарувала улюбленій племінниці на хрестини, залишились щасливі і приємно вражені всі.
Дякую ЦеФея!